Annopol Rzym

[Głosów:2    Średnia:5/5]

Autokary z Annopola do Rzymu

Przewozy Autokarowe  Agat Rzym

Połączenia autobusowe na trasie Annopol – Rzym obsługują Linie Autokarowe Agat i Autokar Polska. Zapewnia on swoje przewozy autobusem 2 razy w tygodniu. Ilość wyjazdów może ulec zmianie ale dokładne i bieżące informacje znajdują się zawsze w wyszukiwarce na stronie. Szacunkowy koszt biletu do Rzymu wynosi 279 zł za przejazd w jedną stronę.

Bilety Autokarowe Annopol Rzym

 

Bilety Autobusowe na przewozy z Annopolu do Rzymu można kupić wykorzystując wyszukiwarkę zamieszczoną na naszej stronie. Uwzględnia ona aktualizowany na bieżąco rozkład jazdy autobusów, zniżki dla pasażerów w różnym wieku oraz pozwala na zamianę, zwrot i zakup biletu 24h/7dni w tygodniu. Warto również zauważyć, że zakup biletów w obie strony jest zdecydowanie bardziej opłacalny niż bilet jednostronny, dlatego przed podjęciem decyzji o rezerwacji biletu na przewozy z Annopola do Rzymu, czy też jakiegokolwiek innego, należy się dobrze zastanowić i podczas rezerwacji zaznaczyć interesującą nas opcję.

Tanie Bilety Autokarowe na przewozy z Annopolu do Rzymuprzewozy z annopola

Przewoźnik:    AGAT     Czas podróży ok. 28h 00m
Przystanek z:    ANNOPOL, Dw. PKS
Przystanek do:    RZYM, Dworzec Tiburtina

trasa:  Annopol, Ożarów, Ostrowiec Świętokrzyski, Starachowice, Szczekociny, Zawiercie, Sosnowiec, Udine, Bolonia, Mestre, Padwa, Ferrara, Bolonia, Modena, Florencja, Rzym, Neapol, Salerno, Cosenza, Lamezia, Vibo Valentia, Reggio Calabria, Villa San Giovanni, Messina, Catania, Palermo.

Trasa przewoźnika Agat, Autokar Polska:

Annopol – Ożarów – Ostrowiec Świętokrzyski – Starachowice – Katowice – Chorzów – Tychy – Pszczyna – Bielsko-Biała – Cieszyn – Villach – Udine – Wenecja – Mestre – Padwa – Ferrara – Bolonia – Florencja – Rzym